Project Description

Samsung Inverter Seria K AQV  został zaprojektowany z dbałością o jej wygląd, funkcjonalność oraz szereg funkcji, które wyróżniają ją na tle konkurencji. Najwyższej klasy wydajność energetyczna COP/EER na poziomie 5,2 pozwala zaoszczędzić do 80% energii w porównaniu do klimatyzacji typu on/off. 

Klimatyzator  wyposażono w najnowszej generacji filtr Full HD, pozwalający likwidować  do 90% cząsteczek kurzu .

Jest to idealne rozwiązanie dla alergików. Jonizator S-PlasmaION pozwala eliminować większość patogenów obecnych w powietrzu. Kolejna funkcja d’light cool pozwala odczuć komfort niezależnie od poziomu wilgotności powietrza.

Wysoka efektywność energetyczna w trybie chłodzenia jak i grzania pozwala ograniczyć koszty zużycia energii elektrycznej w budynku w okresie całego roku. Ponadto takie zalety jak :  technologia ZERO Stanby Power – moc w trybie czuwania zaledwie 0,8 W, sprężarka S-Inverter , wbudowany wyświetlacz temperatury wewnętrznej i czarno-fioletowy panel przedni.

Filtr full HD Pozwala wychwycić do 90% cząsteczek kurzu unoszącego się w powietrzu.Technologia SPi pozwala eliminować większość patogenów obecnych w powietrzu wewnętrznym
Dzięki technologii Techologia Zero Standby Power możemy zaoszczędzić do 90% energii gdy urządzenie pozostaje w trybie gotowości do pracy
Dzięki nowej konstrukcji elementów nawiewnych strumień powietrza dociera efektywnie do każdego
miejsca w pomieszczeniu

Zalety

  • Niezwykle cicha praca jednostek serii K – 20 db(A)
  • Współczynnik wydajności energetycznej COP i EER 5,2/5,2
  • Nowy typ filtra (HD90) o wysokim stopniu filtracji
  • Technologia ZERO Stanby Power – moc w trybie czuwania zaledwie 0,8 W
  • Wbudowany wyświetlacz temperatury wewnętrznej