KLIMATYZATOR  Samsung Wind Free Elite

Zapraszamy do zakupu i montażu wysokiej klasy klimatyzatora Samsung Wind Free Elite . Technologia Wind Free , atrakcyjny wygląd, wysoka jakość , cicha praca to najważniejsze atuty klimatyzatora Samsung który możesz mieć już niedługo w swoim biurze lub mieszkaniu. Chcesz poznać cenę? Zadzwoń

KLIMATYZATOR Samsung Wind Free Elite

Zapraszamy do zakupu i montażu wysokiej klasy klimatyzatora Samsung Wind Free Elite .Technologia Wind Free, atrakcyjny wygląd, wysoka jakość , cicha praca to najważniejsze atuty klimatyzatora LG który możesz mieć już niedługa w swoim biurze lub mieszkaniu

WIND FREE SAMSUNG KRAKÓW
Klimatyzator Wind Free Kraków
WIFI SAMSUNG WIND FREE KRAKOW

Technologia Wind Free

W klimatyzatorze Samsung Wind Free Elite wykorzystano innowacyjną technologie Wind-Free, która gwarantuje delikatne i ciche rozprowadzanie powietrza. Odpowiedzialne za to jest 23000 mikrootworów, które znajdują się na przednim panelu obudowy klimatyzatora. Dodatkowo zastosowano przepływ powietrza, który pozwala na równomierne chłodzenie większych pomieszczeń. Praca w takim trybie wykorzystuje 77% mniej energii  elektrycznej niż funkcja Fast Cooling

Efektywność

Klimatyzatory ścienne Samsung Wind-Free Elite posiada klasę energetyczną A+++ w trybie chłodzenia i A+++ w trybie grzania ponadto podobnie jak niższe modele posiada tryb ekologiczny. Polega on na tym że klimatyzator wykorzystuje mniejszą moc sprężarki niż tryb normalny, dzięki czemu zmniejsza się zużycie energii. Pozwala to na wydajniejsze chłodzenie pomieszczenia, gdy na zewnątrz nie występują bardzo wysokie temperatury albo w dowolnej chwili zacząć oszczędzać energię i pieniądze.

Sterowanie WIFI

Klimatyzatory ścienne Samsung Wind Free mogą być zdalnie i bezprzewodowo  sterowane . Klimatyzatory  zostały wyposażone w standardzie  w moduł Wi-Fi, który pozwala na połączenie go z domową siecią internetową. By w pełni skorzystać ze zdalnego sterowania wymagane jest zainstalowanie aplikacji Smart Things App. Aplikacja umożliwia tworzenie własnych trybów pracy, monitorowanie zużycia energii oraz sterowanie urządzeniem.

FILTRY KLIMATYZATOR WIND FREE SAMSUNG
Samooczyszczanie WIND FREE SAMSUNG
Samsung WIND FREE ELITE KRAKÓW

Filtracja

Na górze obudowy jednostki wewnętrznej klimatyzatora Samsung Wind Free Elite znajduję się Easy Filter Plus. Dodatkowo klimatyzator  (podobnie jak model WindFree Avant) pod obudową posiada filtr Tri-Care, który jeszcze bardziej poprawia jakość powietrza w pomieszczeniu, wpływa na działanie przeciwalergiczne, antybakteryjne i antywirusowe klimatyzatora. Dzięki temu wymiennik ciepła jest zachowany w czystości. Wnętrze jest pozbawione kurzu oraz innych drobnych cząsteczek oraz posiada funkcję redukcji PM10 z powietrza.

Technologia

Producent zastosował  w klimatyzacji ściennej Samsung Wind-Free Elite technologie Al Auto Comfort z Wi-Fi i MDS inteligentny system kontroli działania, który wykrywa stan powietrza w pomieszczeniu oraz analizuje dostępne dane na temat dotychczasowego urządzenia. Dzięki tej funkcji sprzęt wybiera najbardziej wydajny tryb pracy, aby utrzymać odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu. W ten  sposób można zagwarantować wysoki komfort przebywania przy minimalnym poborze energii.

Czujnik ruchu

Klimatyzator ścienny Samsung Wind-Free Elite wyposażony jest w czujnik ruchu, który gwarantuje jeszcze wyższy komfort osób znajdujących się w obsługiwanym wnętrzu. Sensor odpowiedzialny jest za wykrywanie obecności ludzi w pomieszczeniu. Na podstawie uzyskanych odczytów urządzenie steruje odpowiednim nadmuchem, jednak gdy nikogo nie znajdzie, przełączy się na najbardziej oszczędny tryb Wind-Free. Funkcja dostępna tylko w modelu Elite.

MONTAŻ KLIMATYZACJI SAMSUNG KRAKÓW

MONTAŻ KLIMATYZACJI SAMSUNG KRAKÓW

Klimatyzator Samsung serii Wind Free Elite wyróżnia się technologią Wind Free oraz rozbudowanym układem filtracji powietrza. . Technologia ta pozwala rozprowadzać powietrze wykorzystując 23 000 mikrootworów, co sprawia, że użytkownik nie odczuwa  zimnych podmuchów  .Przede wszystkim posiada najwyższą klasę efektywność energetycznej spośród wszystkich klimatyzatorów marki Samsung i jedną z najwyższych na rynku . Klasę A+++ zarówno w trybie chłodzenia jak i grzania !  Klimatyzator Samsung Wind Free Elite posiada funkcje AI Auto Comfort z WIFI i MDS która  automatycznie optymalizuje wykorzystywane tryby, analizując warunki panujące w pomieszczeniu oraz dane dotyczące sposobu użytkowania urządzenia . W końcu ELITE  to przede wszystkim sprzęt, który zapewni komfort w upalne dni zapewniając jednocześnie standard marki Premium. W naszej ofercie w Krakowie dostępne są różne serie klimatyzatorów Samsung.

Dlaczego warto zdecydować się na klimatyzator?

Montaż klimatyzatora posiadającego w zestawie tryb Wind-Free™ Good Sleep tworzy idealny klimat do snu — bez nieprzyjemnych chłodnych podmuchów a dzięki aplikacji SmartThings można zdalnie kontrolować parametry klimatyzatora.
Jeśli szukają Państwo zaawansowanego technologicznie urządzenia do klimatyzacji  pomieszczenia, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą klimatyzatorów marki Samsung.

Montaż klimatyzacji w Krakowie

Świadczymy również usługę montażu klimatyzacji. Prawidłową pracę urządzeń zapewni instalacja przeprowadzona przez fachowców. Ofertę kierujemy do klientów z Krakowa oraz okolic (m.in. Skawina, Wieliczki, Zabierzów), którzy szukają zaufanej firmy posiadającej doświadczenie w branży. Nasz profesjonalny zespół przyjedzie we wskazane miejsce i zamontuje wybrany przez Państwa klimatyzator. Dysponujemy wiedzą, umiejętnościami oraz specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu instalacja systemu przebiega sprawnie oraz bezproblemowo. Posiadamy autoryzację dla systemów Samsung DVMS i Split oraz LG MultiV oraz split a także systemów Gree oraz Daikin i Mitubishi. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dbając o każdy szczegół.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz ustalenia dogodnego terminu.

Dlaczego warto zdecydować się na klimatyzator?

Montaż klimatyzatora posiadającego w zestawie dodatkowe zestawy filtracji to idealne rozwiązanie dla alergików, astmatyków i osób, które często zmagają się z infekcjami dróg oddechowych. Urządzenia wyposażone w specjalne filtry zapewniają dopływ czystego, świeżego powietrza. W ten prosty sposób możemy zadbać o zdrowie i samopoczucie. Dodatkowym atutem klimatyzatorów jest ich nowoczesny wygląd. Bez problemu wkomponują się w wystrój wnętrza.
Jeśli szukają Państwo ekonomicznego, estetycznego i solidnie wykonanego sprzętu do klimatyzacji pomieszczenia, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą klimatyzatorów marki Samsung.

Montaż klimatyzacji w Krakowie

Świadczymy również usługę montażu klimatyzacji. Prawidłową pracę urządzeń zapewni instalacja przeprowadzona przez fachowców. Ofertę kierujemy do klientów z Krakowa oraz okolic (m.in. Skawina, Wieliczki, Zabierzów), którzy szukają zaufanej firmy posiadającej doświadczenie w branży. Nasz profesjonalny zespół przyjedzie we wskazane miejsce i zamontuje wybrany przez Państwa klimatyzator. Dysponujemy wiedzą, umiejętnościami oraz specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu instalacja systemu przebiega sprawnie oraz bezproblemowo. Posiadamy autoryzację dla systemów Samsung DVMS i Split oraz LG MultiV oraz split a także systemów Gree oraz Daikin i Mitubishi. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dbając o każdy szczegół.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz ustalenia dogodnego terminu.

Systemy klimatyzacji montowane w Krakowie i okolicach. Zajmujemy się montażem systemów klimatyzacji na terenie Krakowa i okolic. W ofercie znajdują się klimatyzatory znanych i zaufanych producentów, m.in. LG, Daikin, Samsung. Proponujemy również klimatyzatory Gree, które cieszą się w naszym kraju dużym zainteresowaniem. Urządzenia tej marki instalowane w przestrzeniach domowych i biurowych znacząco wpływają na komfort użytkowników. Urządzenia pozwalają na uzyskanie powietrza o określonej temperaturze, najczęściej używane są jako sprzęt chłodzący. Szczególnie często wybieraną przez klientów opcją są klimatyzatory ścienne. Urządzenia znajdujące się w naszym asortymencie wyróżniają się dużą wydajnością, funkcjonalnością i cichą pracą. Dodatkowym atutem jest również estetyczny wygląd. Obecne klimatyzatory to nowoczesny design, który łatwo dopasować do różnych aranżacji wnętrz.

Klimatyzatory dla domów i firm wraz z montażem.

Oprócz sprzedaży klimatyzatorów dla domów i obiektów użytkowych, zajmujemy się również ich instalacją. Oferujemy fachowy montaż klimatyzatorów oraz całych systemów klimatyzacji w budynkach mieszkalnych, biurach, halach, magazynach i innych budynkach na terenie Krakowa i okolic. Nasza ekipa montażowa składa się z doświadczonych fachowców, którzy nie tylko potrafią odpowiednio zainstalować klimatyzator, ale też znaleźć takie miejsce, które pozwoli osiągnąć optymalną wydajność schładzania i ogrzewania pomieszczenia. Dbamy o to, by prace montażowe przebiegały sprawnie i nie trwały dłużej, niż jest to konieczne. Na czas montażu klimatyzatora odpowiednio zabezpieczamy meble i sprzęty znajdujące się w pomieszczeniu, aby nie doszło do ich zabrudzenia.

Wentylacja

Projektujemy i wykonujemy systemy wentylacji, które zapewniają stały dostęp świeżego powietrza do domów i budynków użytkowych. Proponujemy m.in. wentylację opartą na rekuperacji. Polega to na doprowadzaniu czystego powietrza przy jednoczesnymi odzyskiwaniu energii cieplnej. Nowoczesne urządzenia pozwalają na dopasowanie odpowiedniej intensywności wentylacji względem potrzeb użytkownika. Nasi specjaliści zawsze chętnie doradzą, jaki system wentylacji będzie odpowiedni, a także nie nadwyręży przewidzianego budżetu. Wszystkie szczegóły oraz koszty montażu wentylacji ustalane są indywidualnie, po oględzinach miejsca realizacji.

Systemy klimatyzacji montowane w Krakowie i okolicach. Zajmujemy się montażem systemów klimatyzacji na terenie Krakowa i okolic. W ofercie znajdują się klimatyzatory znanych i zaufanych producentów, m.in. LG, Daikin, Samsung lub Gree . Obecne klimatyzatory to nowoczesny design, który łatwo dopasować do różnych aranżacji wnętrz.

Oprócz sprzedaży klimatyzatorów dla domów i obiektów użytkowych, zajmujemy się również ich instalacją. Oferujemy fachowy montaż klimatyzatorów oraz całych systemów klimatyzacji w budynkach mieszkalnych, biurach, halach, magazynach i innych budynkach na terenie Krakowa i okolic.

Projektujemy i wykonujemy systemy wentylacji, które zapewniają stały dostęp świeżego powietrza do domów i budynków użytkowych. Proponujemy m.in. wentylację opartą na rekuperacji.

e-mail:

biuro@klimatyzacjaplus.pl

Kontakt:

+48 602 424 068

+48 570 778 197

Godziny pracy :

8:00 – 16:00 (pn.-pt.)