KLIMATYZATOR LG ART COOL MIRROR

Klasyczny styl klimatyzatora LG Artcool Mirror doskonale wkomponuje się w każde wnętrze. Elegancki szklany panel tworzy efekt odbicia lustrzanego otoczenia idealnie się w nie wpisując. Zastosowanie szkła podkreśla ponadczasowy styl i solidność urządzenia.

Klimatyzator LG-ART COOL KlimatyzacjaPlus.pl Kraków
Klimatyzator LG ArtCool

Energooszczędność

Inwerterowa sprężarka płynnie dostosowuje swoją wydajność, aby utrzymywać wymaganą temperaturę w pomieszczeniu. Ponadto sprężarka inwerterowa pracuje w najbardziej efektywnym zakresie działania, co pozwala oszczędzić więcej energii niż w przypadku konwencjonalnej sprężarki..

Klimatyzator LG DualCool

Smart ThinQ

Możesz sterować klimatyzatorem z dowolnego miejsca na świecie przez połączenie Wi-Fi za pomocą dedykowanej aplikacji LG Smart ThinQ.

Klimatyzator LG ArtCool

Jonizator

Ponad trzy miliony jonów nie tylko sterylizuje powietrze przepływające przez klimatyzator, ale też usuwa szkodliwe substancje i przykre zapachy z otoczenia. Badania dowiodły, że jonizator usuwa ponad 99% bakterii w ciągu 60 minut.

LG-logo

Gwarancja 

5-letni okres gwarancji na części dla urządzeń typu Multi V, pod warunkiem uruchomienia komisyjnego przez LGEPL (licząc od daty uruchomienia)

3-letni okres gwarancji na części dla pozostałych urządzeń klimatyzacyjnych (licząc od daty sprzedaży dla klienta ostatecznego)

każda instalacja sprzętu LG pociąga za sobą odpowiedzialność serwisowania tegoż sprzętu przez firmę instalującą, która w okresie gwarancji będzie ponosić koszt robocizny, natomiast części będą dosyłane bezpłatnie przez LGEPL

ZAPYTAJ 

Potrzebujesz pomocy? doradztwa? Projektu ? Co oferujemy? Wyślij swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą

   [cf7ic]

   Zadzwoń:

   602 424 068

   Napisz e-mail:

   biuro@klimatyzacjaplus.pl

   Godziny pracy:

   8:00 – 16:00

   Zadzwoń : 

   602 424 068

   Napisz e-mail: 

   biuro@klimatyzacjaplus.pl

   Godziny pracy:

   8:00- 16:00