Oczyszczacze powietrza

Oferujemy oczyszczacze powietrza  firm :

Daikin

MC70L

Daikin

Gree

Eagle - Aqua

Jesteśmy dystrybutorem oczyszczaczy powietrza marek Daikin i Gree. Oczyszczacze, to coraz popularniejsze urządzenia, które stają się niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu. Dlaczego niezbędnym? Oczyszczacze pozwalają oddychać czystym powietrzem, pozbawionym szkodliwych wirusów, bakterii i pyłów. Ponadto, oczyszczają powietrze z dymu papierosowego. Sprzęt pobiera z otoczenia zanieczyszczone powietrze, filtruje je i wypuszcza oczyszczone. Urządzenie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy cenią swoje zdrowie i czyste powietrze, jednak szczególnie sprawdzi się u alergików, astmatyków i osób, które często zmagają się z infekcjami.

Oczyszczacze powietrza Daikin i Gree

Ciągle powracający problem smogu i coraz większa podatność na infekcje dróg oddechowych sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na zakup oczyszczacza powietrza. Oferujemy urządzenia zaufanych producentów: Daikin oraz Gree. Sprzęt wyróżnia się zastosowaniem nowoczesnej technologii, która zapewnia blisko stuprocentową czystość powietrza.

Oczyszczacz powietrza Daikin wyposażony jest w 6 filtrów (streamer, filtr tytanowo-apatytowy, plazmowy, wstępny, katalityczny i elektrostatyczny), które skutecznie eliminują wszelkiego rodzaju wirusy, bakterie, pleśni i szkodliwe związki chemiczne. Jego zaletami są, oprócz wysokiej wydajności, niskie zużycie energii, bardzo cicha praca i rewelacyjny stosunek jakości do ceny.

Oczyszczacz powietrza Gree Eagle to lekkie, niewielkie i skuteczne urządzenie, które pozwala pozbyć się alergenów, grzybów, pleśni oraz innych zanieczyszczeń. Wyposażone jest w filtr kompozytowy składający się z 4 warstw (filtr wstępny, aktywny filtr węglowy, filtr kompozytowy HEPA, powłoka ochronna) cichy silnik inwertorowy oraz duży okrągły wyświetlacz umieszczony w górnej części urządzenia, który informuje o poziomie zanieczyszczeń powietrza. Podobnie jak oczyszczacz powietrza Daikin, oczyszczacz Gree zapewnia niemal 100% skuteczność filtracji.

Oddychanie czystym powietrzem niesie ze sobą ogromne korzyści dla zdrowia i samopoczucia.

Oczyszczone powietrze to również lepszy sen i wzmocniona odporność co jest szczególnie ważne w okresie pandemii COVID. Skuteczność oferowanych przez nas oczyszczaczy powietrza została potwierdzona badaniami oraz certyfikatem Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

Filtry powietrza do zakupu w Krakowie

Wybór odpowiedniego filtra powietrza do przestrzeni domowej lub biurowej jest o tyle istotny, że jego działanie ma korzystanie wpływać na zdrowie i samopoczucie użytkowników. Dobry oczyszczacz powietrza to sprzęt, który jednoczenie będzie spełniał swoje funkcji i dobrze prezentował się w pomieszczeniu. Proponujemy Państwu filtry utrzymane w nowoczesnym i minimalistycznym designie, dzięki czemu będą idealnie wtapiać się w otoczenie. Oczyszczacze powietrza marki Gree i Daikin są również ciche, więc ich dyskretna praca „w tle” nie będzie nikomu przeszkadzać.

Jeśli szukają Państwo oczyszczaczy powietrza, które zapewniają większą wydajność przy niskim zużyciu energii, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Można do nas zadzwonić, napisać wiadomość e-mail lub odwiedzić osobiście w Krakowie. Gwarantujemy fachową pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania.

ZAPYTAJ 

Potrzebujesz pomocy? doradztwa? Projektu ? Co oferujemy? Wyślij swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą

   [cf7ic]

   e-mail

   biuro@klimatyzacjaplus.pl

   telefon

   (12) 307-01-39

   (+48) 570 778 197

   godziny pracy

   8:00 – 16:00

   OFFICE LINE

   1.800.555.6789

   EMERGENCY

   1.800.555.0000

   WORKING HOURS

   9:00am – 6:00pm