Project Description

Pompy ciepła w Krakowie

Oferujemy pompy ciepła japońskich potentatów branży hvac firm :

Daikin

Altherma

Daikin

Panasonic

Aquarea

Panasonic

Nasza firma działająca na terenie Krakowa i okolic oferuje pompy ciepła marki Daikin oraz Panasonic. Wśród pomp ciepła Daikin w modelu Altherma klient może wybrać spośród: wysokotemperaturowych pomp ciepła typu powietrze-woda, niskotemperaturowych pomp ciepła typu powietrze-woda, hybrydowych pomp ciepła, pomp do ciepłej wody użytkowej. Marka Panasonic oferuje pompy ciepła w modelu Aquarea: Aquarea All in One, Aquarea Split oraz Aquarea Monoblok.

Pompy ciepła stanowią obecnie najlepszą alternatywę dla ogrzewania gazowego lub olejowego. Niewątpliwym atutem są niskie koszty eksploatacji. Nowe modele pomp ciepła są w stanie dostarczyć około 4 kWh ciepła przy użyciu tylko 1 kWh energii. Nasz doświadczony zespół pomoże w doborze odpowiedniej pompy ciepła do danego obiektu oraz szybko i sprawnie ją zamontuje. Warto zaznaczyć, że użytkowanie pompy ciepła jest również znacznie bezpieczniejsze — nie wymaga ona zbiornika na paliwo.

Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją proponowanych urządzeń, a przypadku pytań prosimy o kontakt z naszą firmą. Pomożemy Państwu w dokonaniu właściwego wyboru.

Pompy ciepła powietrzne

Pompy ciepła powietrzne to urządzenia, które w większości bazują na energii odnawialnej. Powietrzna pompa ciepła korzysta z ciepła otoczenia i wytwarza energię cieplną. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła typu powietrze-powietrze oraz powietrze-woda.

Pompa ciepła powietrze-powietrze bezpośrednio, w szybkim czasie ogrzewa powietrze znajdujące się w pomieszczeniu. Montaż takiej pompy jest prosty i co najważniejsze, tani. W pompie cieplnej typu powietrze-woda dolnym źródłem ciepła jest powietrze, które przekazywane jest do górnego źródła — instalacji grzewczej.

Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnego doradztwa lub chcą uzyskać szczegółowe informacje dotyczące pomp ciepła, zapraszamy do telefonicznego, e-mailowego lub osobistego kontaktu. Oferujemy pomoc w wyborze urządzenia, jego montaż oraz serwis.

ZAPYTAJ 

Potrzebujesz pomocy? doradztwa? Projektu ? Co oferujemy? Wyślij swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą

   [cf7ic]

   e-mail

   biuro@klimatyzacjaplus.pl

   telefon

   (12) 307-01-39

   godziny pracy

   8:00 – 16:00

   OFFICE LINE

   1.800.555.6789

   EMERGENCY

   1.800.555.0000

   WORKING HOURS

   9:00am – 6:00pm