Oczyszczacze Daikin

Pyłki traw i drzew, roztocza, kurz to zanieczyszczenia, które powodują uciążliwe dolegliwości u alergików. Wiosna to czas, w którym alergiczne objawy, takie jak kichanie, katar, zaczerwienione oczy lub trudności z oddychaniem, nasilają się. Sprawdź, jak przynieść sobie ulgę i przywrócić komfort oddychania

Skuteczność 6 filtrów

Oczyszczacz powietrza Daikin oferuje unikalną technologie Daikin Streamer która eliminuje wirusy, bakterie, pleśń czy szkodliwe związki chemiczne. Dlaczego warto wybrać oczyszczacz powietrza Daikin? Ze względu na bardzo cichą pracę, atrakcyjny stosunek wysokiej jakości do ceny oraz wyjątkową wydajność oczyszczaczy powietrza Daikin

Oczyszczacz Daikin

Niski poziom dźwięku

Oczyszczacze powietrza Daikin są praktycznie niesłyszalne. Dyskretna praca na poziomie 16 dBA (decybeli) może zostać porównana do szeptu czy szumu liści. Sprawia to, że nasze urządzenia idealnie sprawdzają się w sypialni i mogą pracować także w nocy.

Większa wydajność przy niskim zużyciu energii

Oczyszczacze powietrza Daikin słyną ze swojej efektywności energetycznej. Oczyszczacz powietrza uruchamiany jest tylko zgodnie z poziomem zawartości zanieczyszczeń w powietrzu, wykrywanym przez czujnik. Na najniższym i najcichszym poziomie obrotów urządzenie zużywa tylko 7W.

Oszczędność i gwarancja na lata

Oczyszczacz powietrza Daikin jest znany ze swej niezawodności i możesz polegać na jego działaniu, które spełni Twoje oczekiwania. W zestawie z urządzeniem znajduje się pięć dodatkowych filtrów, dzięki czemu nie ma potrzeby dodatkowego ich zakupu przez 10 lat. Dodatkową zaletą oczyszczacza powietrza MC70L jest 36 miesięcy gwarancji producenta.
Gwarancji podlegają tylko urządzenia zakupione u autoryzowanych dystrybutorów firmy Daikin!

MC70L

 • Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 46m2

 • Wentylator o dużej mocy sięga do każdego narożnika pomieszczenia.

 • Duży nawiew w trybie TURBO 420m3/h.

 • Bardzo cicha praca 16 dB(A)

 • Niewielkie rozmiary – jednostka przenośna – waga 8,5kg

 • Tryb nocny

 • Sterowanie bezprzewodowe – łatwy w obsłudze pilot

SKUTECZNOŚĆ USUWANIA

wirusów, bakterii i innych drobnoustrojów chorobotwórczych 99%
alergenów, kurzu, roztoczy, pleśni i adiuwantów, np. formaldehydu! 99%
nieprzyjemnych zapachów pochodzenia naturalnego, np. dymu papierosoweg 95%
wielkość cząstki 2.5 μm – PM2.5 98%
wielkość cząstki 10.0 μm – PM10 98%

ZALETY

Co jeszcze ciekawego w urządzeniach Daikin? :

Programowany zegar wyłączenia

Można ustawić czas zatrzymania pracy urządzenia.

Sterujący układ inwerterowy oszczędzania energii

Układ inwerterowy oszczędza energię dzięki efektywnemu sterowaniu prędkością obrotową silnika w celu zmniejszenia zużycia energii elektrycznej

Blokada dziecięca

Zabezpiecza przed niewłaściwym używaniem urządzenia przez najmłodszych

Lampki czujników kurzu i zapachów

Urządzenie wykrywa kurz i pyłki oraz sygnalizuje ich obecność za pomocą trzech łatwych do rozpoznania kolorów, wskazujących poziom zawartości.

Tryb nocny

Urządzenie automatycznie przełącza tryby pracy “Cichy” i“Niski przepływ” stosownie do stopnia zanieczyszczenia powietrza. Jest to zalecane, na przykład podczas spania.

Tryb jonów pyłków

Możliwość przełączenia z normalnego do niskiego przepływu powietrza w celu wytworzenia łagodnych turbulencji. Dzięki temu pyłki są przechwytywane zanim osiądą na podłodze

Wyniki testów :

Test przeciwbakteryjny/test usuwania bakterii; jednostka wykonująca testy: Japan Food Research Laboratories.Wynik eksperymentu: usunięcie w 99,99% / test usuwania pleśni; jednostka wykonująca testy: Japan Food Research Laboratories.Wynik eksperymentu: usunięcie w 99,9% / test usuwania wirusów; jednostka wykonująca testy: Kitasato Research Center for Environmental Science.Wynik eksperymentu: usunięcie w 99,9%. Wyniki te będą różnić się w zależności od lokalizacji miejsca użytkowania produktu. 2 Warunki eksperymentu: Przeprowadzono napromieniowanie alergenów wyładowaniem wstęgowym Streamer i zbadano rozpad białek w alergenach stosując metodę ELISA , kataforezę lub mikroskop elektronowy. (Połączone prace badawcze z Wakayama Medical University.) 3 Metoda pomiaru: Test usuwania wirusów; jednostka wykonująca testy: Kitasato Research Center for Environmental Science.Wynik eksperymentu: usunięcie w 99,9%. 4 Metoda testowania: metoda z ustaloną generacją. Pomieszczenie do testowania: 22 do 24 m³; temperatura: 23 ± 3°C; wilgotność: 50 ± 20%.Warunki wentylacji: przy utrzymywaniu stałego stężenia 0,2 ppm, zdolność usuwania do 0,08 ppm jest zachowywana przy przepływie 36 m³/h, co odpowiada wytycznym Ministry of Health, Labour and Welfare (Ministerstwo Zdrowia, Pracy i Opieki Społecznej, Japonia).(Odpowiada to wydajności wentylacji pomieszczenia o kubaturze około 65 m³.)

ZAPYTAJ 

Potrzebujesz pomocy? doradztwa? Projektu ? Co oferujemy? Wyślij swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą

   [cf7ic]

   Telefon :

   602424068

   E mail:

   biuro@klimatyzacjaplus.pl

   Godziny pracy :

   8:00 – 16:00 (pon.-pt.)

   Telefon:

   602424068

   E mail:

   biuro@klimatyzacjaplus.pl

   Godziny pracy:

   8:00 – 16:00 (pon.-pt.)