Project Description

Rekuperacja w Krakowie

Oferujemy rekuperatory firm :

Theslla Green, Wanas, Komfovent, Zehnder, Provent

Theslla Green

AirPack

Theslla Green

Wanas

High Tech i Basic

Nasza firma oferuje montaż rekuperacji w Krakowie. Czym jest zatem rekuperacja? To system, który pozwala pozyskać czyste powietrze niezależenie od panującej pory roku i odzyskać energię cieplną z usuwanego powietrza z budynku. Rekuperacja umożliwia odzyskanie nawet 95% ciepła. To nowoczesne, funkcjonalne rozwiązanie, które można zastosować w domu, biurze, hotelu czy obiektach handlowych. Dzięki zamontowaniu rekuperatora mogą Państwo obniżyć znacząco koszty ogrzewania i tym samym zaoszczędzić większą sumę pieniędzy. Atutem sprzętu jest również to, że w dużym zakresie eliminuje powstawanie pleśni. To także doskonałe rozwiązanie dla osób zmagających się z alergiami.

Rekuperatory z naszej oferty

W naszej ofercie znajdują się rekuperatory głównych producentów urządzeń wentylacyjnych. Proponujemy Państwu rekuperatory polskiej marki Thessla Green. Urządzenia Air Pack zostały wyprodukowane w oparciu o nowoczesną technologię i wyróżnia je rozbudowany system sterowania. Oprócz rekuperatorów od Thessla Green oferujemy filtry powietrza oraz panel dotykowy Air++. W asortymencie znajdą Państwo również rekuperatory marki Wanas w dwóch wersjach: Basic oraz High Tech. Pierwsza z nich umożliwia wybór podwieszanego lub stojącego rekuperatora oraz sprzętu z poziomym lub pionowym układem króćców. Wersja High Tech wyróżnia się przede wszystkim nowoczesnym designer i szklanym sterownikiem.

Świadczymy usługę montażu rekuperatorów tych dwóch marek na terenie Krakowa oraz okolic.

Rekuperator powietrza

Rekuperacja powietrza to duże korzyści, jednak sprawność całego systemu zależna jest od prawidłowego montażu. Oferujemy profesjonalne wykonanie usługi i fachowe doradztwo. Nasz zespół przygotuje odpowiednią ofertę, uwzględniając potrzebne parametry tak, aby w optymalny sposób wybrać najlepsze rozwiązanie. Gwarantujemy, że rekuperatory znajdujące się w asortymencie naszej firmy zapewnią:

• wymianę zużytego powietrza na świeże,
• lepsze parametry zdrowotne powietrza,
• komfort przebywania w pomieszczeniu.

Jeśli mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu telefoniczne lub e-mailowego.

ZAPYTAJ 

Potrzebujesz pomocy? doradztwa? Projektu ? Co oferujemy? Wyślij swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą

   [cf7ic]

   e-mail

   biuro@klimatyzacjaplus.pl

   telefon

   (12) 307-01-39

   godziny pracy

   8:00 – 16:00

   e-mail

   biuro@klimatyzacjaplus.pl

   telefon

   (012) 307-01-39

   godziny pracy

   8:00 -16.00