Klimatyzatory LG

Oferujemy systemy klimatyzacji marki LG. Firma LG Electronics powstała w 1958 r. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie techniczne zgromadzone przy produkcji urządzeń domowych, takich jak radioodbiorniki i telewizory, osiągnęła obecny status jednego z liderów w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań cyfrowych. Jest również liderem w kategorii urządzeń klimatyzacyjnych. Sprzęt znajdujący się w naszym asortymencie zapewnia podstawowe warunki i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Klimatyzatory LG wyróżniają się dużą energooszczędnością, cichą pracą oraz wydajnością. A w szczególności unikalnym wyglądem . Bryluje to model LG ArtCool oraz Deluxe. Urządzenia umożliwiają ochłodzenie lub podgrzanie powietrza , jego oczyszczenie i skierowanie w wybranym kierunku . To przede wszystkim sprzęt, który zapewni komfort w upalne dni zapewniając jednocześnie standard marki Premium. W naszej ofercie dostępne są różne serie klimatyzatorów LG.

Serie urządzeń klimatyzacyjnych:

single- i multi-split, Multi VTM i heat recovery.

Flagowe modele :

Dlaczego warto zdecydować się na klimatyzator?

Montaż klimatyzatora posiadającego w zestawie dodatkowe zestawy filtracji to idealne rozwiązanie dla alergików, astmatyków i osób, które często zmagają się z infekcjami dróg oddechowych. Urządzenia wyposażone w specjalne filtry zapewniają dopływ czystego, świeżego powietrza. W ten prosty sposób możemy zadbać o zdrowie i samopoczucie. Dodatkowym atutem klimatyzatorów jest ich nowoczesny wygląd. Bez problemu wkomponują się w wystrój wnętrza.
Jeśli szukają Państwo ekonomicznego, estetycznego i solidnie wykonanego sprzętu do klimatyzacji pomieszczenia, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą klimatyzatorów marki LG.

Montaż klimatyzacji w Krakowie

Świadczymy również usługę montażu klimatyzacji. Prawidłową pracę urządzeń zapewni instalacja przeprowadzona przez fachowców. Ofertę kierujemy do klientów z Krakowa oraz okolic (m.in. Skawina, Wieliczki, Zabierzów), którzy szukają zaufanej firmy posiadającej doświadczenie w branży. Nasz profesjonalny zespół przyjedzie we wskazane miejsce i zamontuje wybrany przez Państwa klimatyzator. Dysponujemy wiedzą, umiejętnościami oraz specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu instalacja systemu przebiega sprawnie oraz bezproblemowo. Posiadamy autoryzację dla systemów Samsung DVMS i Split oraz LG MultiV oraz split a także systemów Gree oraz Daikin i Mitubishi. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dbając o każdy szczegół.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz ustalenia dogodnego terminu.

ld dual - Klimatyzatory LG

Klimatyzator z oczyszczaczem LG Dualcool

Klimatyzator LG został rozbudowany o system oczyszczania 2 w 1 (chłodzenie powietrzem i filtracja powietrza), który filtruje drobny kurz, zarazki i zanieczyszczenia powietrza, w tum PM 1.0.

Klimatyzator LG ArtCool Mirror

Klasyczny styl klimatyzatora LG Artcool Mirror doskonale wkomponuje się w każde wnętrze. Elegancki szklany panel tworzy efekt odbicia lustrzanego otoczenia idealnie się w nie wpisując. Ponad trzy miliony jonów nie tylko sterylizuje powietrze przepływające przez klimatyzator, ale też usuwa szkodliwe substancje i przykre zapachy z otoczenia

lg art cool krakow - Klimatyzatory LG

Wybrane cechy klimatyzatorów LG

SmartThin- DualCool-Gold Fin

Smart Thin

Możesz sterować klimatyzatorem z dowolnego miejsca na świecie przez połączenie Wi-Fi za pomocą dedykowanej aplikacji LG Smart ThinQ

Niski poziom hałasu

Przez zastosowanie specjalnej konstrukcji łopatek wentylatora jednostki wewnętrznej i sprężarki inwerterowej zredukowano hałas klimatyzatora przy utrzymaniu płynnej pracy.

Jonizator

Badania dowiodły, że jonizator usuwa ponad 99% bakterii w ciągu 60 minut.
.

4 kolorowy inteligentny wyświetlacz

W modelu Dualcool czujnik PM 1.O zapewnia wykrywanie bardzo drobnego pyłu w czasie rzeczywistym i intuicyjnie wyświetla stan powietrza za pomocą czterech kolorów

Gold Fin

Sprawia, że powierzchnia wymiennika ciepła jest bardziej odporna na korozję,
znacznie wydłużając jego trwałość

LG logo - Klimatyzatory LG

Gwarancja

5-letni okres gwarancji na części dla urządzeń typu Multi V, pod warunkiem uruchomienia komisyjnego przez LGEPL (licząc od daty uruchomienia)

3-letni okres gwarancji na części dla pozostałych urządzeń klimatyzacyjnych (licząc od daty sprzedaży dla klienta ostatecznego)

każda instalacja sprzętu LG pociąga za sobą odpowiedzialność serwisowania tegoż sprzętu przez firmę instalującą, która w okresie gwarancji będzie ponosić koszt robocizny, natomiast części będą dosyłane bezpłatnie przez LGEPL

ZAPYTAJ 

Potrzebujesz pomocy? doradztwa? Projektu ? Co oferujemy? Wyślij swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą

   [cf7ic]

   Zadzwoń:

   602 424 068

   Napisz e-mail:

   biuro@klimatyzacjaplus.pl

   Godziny pracy:

   8:00 – 16:00

   Zadzwoń : 

   602 424 068

   Napisz e-mail: 

   biuro@klimatyzacjaplus.pl

   Godziny pracy:

   8:00- 16:00