Klimatyzatory MITSUBISHI

Urządzenie ścienne Diamond wyróżnia się nie tylko za sprawą eleganckiego wyglądu. Posiada też wiele nowatorskich funkcji

Firma Mitsubishi Electric jest światowym liderem w branży systemów klimatyzacyjnych stosowanych zarówno w obiektach prywatnych, jak i przemysłowych. Cechami charakterystycznymi ich produktów są najwyższej jakości materiały, precyzja wykonania, a także innowacje technologia. Urządzenia Mitsubishi wpływają na oszczędność energii i obniżenie poziomu hałasu. Charakteryzują się też wysoką wydajnością i gwarantują komfort użytkowania niezależnie od miejsca montażu. Dostarczamy klimatyzatory Mitsubishi w czterech wariantach kolorystycznych: Ruby Red, Natural White, Pearl White i Onyx Black. Wszystkie urządzenia idealnie pasują do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym.

Urządzenia ścienne Diamond

Oferowane przez nas ścienne klimatyzatory Mitsubishi Diamond to urządzenia wyróżniające się zarówno oryginalnym wzornictwem, jak i doskonałymi parametrami technicznymi. Wyposażone zostały w piloty zdalnego sterowania w kolorach dopasowanych do urządzeń. Ponadto duży wyświetlacz i intuicyjne przyciski sterowników zapewniają łatwą obsługę klimatyzatora. Firma Mitsubishi Electric wyznacza nowe standardy w technice klimatyzacyjnej. Cieszymy się, że urządzenia tego producenta znajdują się również w naszej ofercie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. Gwarantujemy, że klimatyzatory Mitsubishi spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Klimatyzator Diamond

4 warianty kolorystyczne

 • Ruby Red oznacza ekskluzywną aranżację wnętrza i ciekawe akcenty kolorystyczne

 • Natural White i Pearl White idealnie dopasowują się do wnętrza pomieszczenia. Tworzą nowoczesne kontrasty zwłaszcza na tle ciemnych ścian.

 • Onyx Black jest to wyraźny akcent stylistyczny, który można doskonale wykorzystać w aranżacjach wnętrz.

Klimatyzator Mitsubishi

Czujnik 3D i-see

Wykrywa obecność i położenie osób w pomieszczeniu, a następnie odpowiednio dopasowuje tryb pracy klimatyzacji. Dzięki temu jednostka ścienna Diamond nie tylko oszczędza energię, ale pozwala również zwiększyć komfort poprzez odpowiednie sterowanie kierunkiem nawiewu powietrza.

Czujnik i-see 3D mierzy temperaturę w łącznie 752 punktach w trójwymiarowym pomieszczeniu. Gdy ktoś wchodzi do pokoju, urządzenie działające w trybie standby włącza żądany program. Inteligentne czujniki sterują żaluzjami powietrznymi tak, aby użytkownik przez cały czas znajdował się w chłodzącym strumieniu powietrza lub był chroniony przed nieprzyjemnymi odczuciami przeciągu – nawet wtedy, kiedy jest w ruchu. Czujnik odróżnia zwierzęta domowe, jak psy czy koty. W ich obecności urządzenie ścienne pozostaje w trybie standby.

Klimatyzator Mitsubishi

MelCloud

Umożliwia użytkownikowi w łatwy sposób kontrolować urządzenia które posiadają podczas ich nieobecności w domu . Zapewnia kontrole w czasie rzeczywistym, tygodniowy a sezonowy timer pozwala na elastyczne kontrolowanie kilkoma urządzeniami różnych typów firmy Mitsubishi Electric .

Podłączenie urządzeń do MELCloud umożliwia ponadto rejestrowanie błędów i zdalne powiadamianie o błędzie. Przez aplikacje MELCloud dostępne są również informacje miejscowe o pogodzie oraz kontakt z działem obsługi klienta.

Mitsubishi Diamond

Podwójne żaluzje

Jednostka ścienna Diamond jest wyposażona w dwie działające niezależnie od siebie żaluzje powietrzne, które mogą kierować strumień powietrza w różne strony i w ten sposób chłodzić lub nagrzewać powietrze w pomieszczeniu w szczególnie przyjemny sposób.

Mitsubishi Diamond

Filtr Plasma Quad

Działa podobnie jak elektryczna kurtyna, która unieszkodliwia bakterie i wirusy w powietrzu za pomocą wyładowań elektrycznych. Oprócz bakterii, wirusów alergenów i kurzu, filtr Plasma-Quad-Plus bardzo skutecznie usuwa również pleśń i mikrocząstki

Mitsubishi Diamond

Designerskie piloty

Wieloma funkcjami można wygodnie sterować za pomocą pilota
Diamond. Na dużym wyświetlaczu można łatwo odczytywać wszystkie informacje. Na pilocie znajdują się opisane przyciski dla najważniejszych funkcji. Można błyskawicznie ustawiać żądaną temperaturę, intensywność i kierunek nadmuchu strumienia powietrza, zegar
oraz inne funkcje automatyczne.
Piloty Diamond są dostarczane razem z jednostkami ściennymi w dopasowanych do nich kolorach.

Jakość 

Zrzeszenie branżowe Fachverband Gebäude-Klima e.V. (FGK) wyróżniło urządzenia klimatyzacyjne Serii M znakiem jakości dla klimatyzatorów pokojowych.
Oceniano m.in. następujące kryteria:
• Najwyższa efektywność energetyczna — tylko jednostki inwerterowe mogą nosić znak jakości
• Gwarantowana dostępność części zamiennych przynajmniej przez okres dziesięciu lat
• Rozbudowana oferta szkoleń, pomoc podczas planowania i kompletna dokumentacja
• Gwarantowane dotrzymanie danych technicznych zawartych w katalogach, parametry obliczane zgodnie z normą EN 14511

ZAPYTAJ 

Potrzebujesz pomocy? doradztwa? Projektu ? Co oferujemy? Wyślij swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą

   [cf7ic]

   Zadzwoń:

   602 424 068

   Napisz e-mail:

   biuro@klimatyzacjaplus.pl

   Godziny pracy:

   8:00 – 16:00

   Zadzwoń : 

   602 424 068

   Napisz e-mail: 

   biuro@klimatyzacjaplus.pl

   Godziny pracy:

   8:00- 16:00