KLIMATYZATORY SAMSUNG KRAKÓW

Zapewniamy profesjonalny montaż klimatyzatorów Samsung w Krakowie . Oferujemy zarówno serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny oraz szeroką gammę urządzeń z topowym produktem opartym o technologię WIND FREE. Kupując u nas klimatyzator Samsung otrzymujesz 3 letnią gwarancję na urządzenie oraz znakomity klimat w Twoim obiekcie

KLIMATYZATORY SAMSUNG KRAKÓW

Zapewniamy profesjonalny montaż klimatyzatorów Samsung w Krakowie . Oferujemy zarówno serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny oraz szeroką gammę urządzeń z topowym produktem opartym o technologię WIND FREE. Kupując u nas klimatyzator Samsung otrzymujesz 3 letnią gwarancję na urządzenie oraz znakomity klimat w Twoim obiekcie

WIND FREE

Innowacyjna technologia Wind-Free™ gwarantuje łagodne i ciche rozprowadzanie powietrza w pomieszczeniu. Aby to zapewnić klimatyzatory Samsung WIND FREE wyposażono w  około 23 000 mikrootworów w obudowie jednostki wewnętrznej. Dzięki temu otrzymujemy przyjemną temperaturę bez nieprzyjemnych podmuchów oraz znaczące obniżenie rachunków za prąd.

Fast Cooling

Fast cooling zapewnia szybkie chłodzenie pomieszczeń.  Technologia Digital Inverter Boost przyspiesza proces obniżania temperatury o nawet 43%. Otrzymuje się to poprzez większy o 15% wentylator, szerszą komorę wlotową i łopatki wentylatora szersze o 31%. Klimatyzatory ścienne mogą rozprowadzać powietrze na szerokość nawet 15 m

Sztuczna inteligencja

Klimatyzatory Samsung wyposażono w funkcję AI Auto Comfort aby automatycznie dobierać odpowiedni tryb pracy pod kątem warunków panujących w pomieszczeniu i dostępnych danych dotyczących dotychczasowych nastaw użytkowników. Dzięki temu w obiekcie panują optymalne warunki, a pobór prądu jest optymalizowany.

WIFI

Klimatyzatory Samsung wyposażono w moduł Wi-Fi, pozwalający na  zdalne sterowanie za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu. Bezpłatna aplikacja Samsung SmartThings nie tylko pozwala na dostosowanie ustawień do własnych preferencji i kontrolę parametrów powietrza w danym pomieszczeniu

Filtr PM2.5

Klimatyzatory Samsung Wind-Free Ultra wyposażone są w szeroki filtr pokrywający 100% otworu wlotu powietrza. W odróżnieniu od modeli konwencjonalnych, w których znaleźć można jedynie filtry częściowe, filtr PM2.5 firmy Samsung przefiltrowuje całe wciągane powietrze, przez co skuteczniej wyłapuje drobinki pyłu i sprawia, że klimatyzator emituje czyste powietrze.

Innowacje

Innowacyjny wymiennik . Zmieniona szerokość i kąt wylotu, dodatkowe łopatki w kształcie litery „V“ i większy wentylator także sprawiają, że powietrze jest schładzane i wydmuchiwane szybciej, dalej i szerzej. W ten sposób świeże, chłodne powietrze dociera do każdego zakątka pokoju.

Klimatyzacja-Rekuperacja-Pompy ciepła;

Klimatyzacja, Rekuperacja, Pompy ciepła.

Nasza firma jest dystrybutorem systemów klimatyzacji i wentylacji z wieloletnim doświadczeniem w branży. Oferujemy profesjonalne klimatyzatory, pompy ciepła i rekuperatory. Obszar działania naszej firmy to Kraków, Skawina, Wieliczka, Bochnia, Zabierzów i okolice. Projektujemy i wykonujemy systemy zapewniające odzysk ciepła z  wentylacji, systemy  klimatyzacji z oczyszczaniem powietrza, ogrzewanie pompami ciepła, filtry i akcesoria do wentylacji, rekuperacji, ogrzewania nadmuchowego, klimatyzacji — w tym rury miedziane, czynniki chłodnicze, akcesoria i płyny do serwisu, wsporniki do agregatów, pompki skroplin.

Projekt, montaż, serwis, doradztwo. Kraków

Nasz firma jest dystrybutorem systemów klimatyzacji i wentylacji z wieloletnim doświadczeniem w branży. Oferujemy profesjonalne klimatyzatory, pompy ciepła i rekuperatory. Obszar działania naszej firmy to Kraków, Skawina, Wieliczka, Bochnia, Zabierzów i okolice. Projektujemy i wykonujemy systemy zapewniające odzysk ciepła z  wentylacji, systemy  klimatyzacji z oczyszczaniem powietrza, ogrzewanie pompami ciepła, filtry i akcesoria do wentylacji, rekuperacji, ogrzewania nadmuchowego, klimatyzacji — w tym rury miedziane, czynniki chłodnicze, akcesoria i płyny do serwisu, wsporniki do agregatów, pompki skroplin.

Systemy klimatyzacji montowane w Krakowie i okolicach. Zajmujemy się montażem systemów klimatyzacji na terenie Krakowa i okolic. W ofercie znajdują się klimatyzatory znanych i zaufanych producentów, m.in. LG, Daikin, Samsung. Proponujemy również klimatyzatory Gree, które cieszą się w naszym kraju dużym zainteresowaniem. Urządzenia tej marki instalowane w przestrzeniach domowych i biurowych znacząco wpływają na komfort użytkowników. Urządzenia pozwalają na uzyskanie powietrza o określonej temperaturze, najczęściej używane są jako sprzęt chłodzący. Szczególnie często wybieraną przez klientów opcją są klimatyzatory ścienne. Urządzenia znajdujące się w naszym asortymencie wyróżniają się dużą wydajnością, funkcjonalnością i cichą pracą. Dodatkowym atutem jest również estetyczny wygląd. Obecne klimatyzatory to nowoczesny design, który łatwo dopasować do różnych aranżacji wnętrz.

Klimatyzatory dla domów i firm wraz z montażem.

Oprócz sprzedaży klimatyzatorów dla domów i obiektów użytkowych, zajmujemy się również ich instalacją. Oferujemy fachowy montaż klimatyzatorów oraz całych systemów klimatyzacji w budynkach mieszkalnych, biurach, halach, magazynach i innych budynkach na terenie Krakowa i okolic. Nasza ekipa montażowa składa się z doświadczonych fachowców, którzy nie tylko potrafią odpowiednio zainstalować klimatyzator, ale też znaleźć takie miejsce, które pozwoli osiągnąć optymalną wydajność schładzania i ogrzewania pomieszczenia. Dbamy o to, by prace montażowe przebiegały sprawnie i nie trwały dłużej, niż jest to konieczne. Na czas montażu klimatyzatora odpowiednio zabezpieczamy meble i sprzęty znajdujące się w pomieszczeniu, aby nie doszło do ich zabrudzenia.

Wentylacja

Projektujemy i wykonujemy systemy wentylacji, które zapewniają stały dostęp świeżego powietrza do domów i budynków użytkowych. Proponujemy m.in. wentylację opartą na rekuperacji. Polega to na doprowadzaniu czystego powietrza przy jednoczesnymi odzyskiwaniu energii cieplnej. Nowoczesne urządzenia pozwalają na dopasowanie odpowiedniej intensywności wentylacji względem potrzeb użytkownika. Nasi specjaliści zawsze chętnie doradzą, jaki system wentylacji będzie odpowiedni, a także nie nadwyręży przewidzianego budżetu. Wszystkie szczegóły oraz koszty montażu wentylacji ustalane są indywidualnie, po oględzinach miejsca realizacji.

Systemy klimatyzacji montowane w Krakowie i okolicach. Zajmujemy się montażem systemów klimatyzacji na terenie Krakowa i okolic. W ofercie znajdują się klimatyzatory znanych i zaufanych producentów, m.in. LG, Daikin, Samsung lub Gree . Obecne klimatyzatory to nowoczesny design, który łatwo dopasować do różnych aranżacji wnętrz.

Oprócz sprzedaży klimatyzatorów dla domów i obiektów użytkowych, zajmujemy się również ich instalacją. Oferujemy fachowy montaż klimatyzatorów oraz całych systemów klimatyzacji w budynkach mieszkalnych, biurach, halach, magazynach i innych budynkach na terenie Krakowa i okolic.

Projektujemy i wykonujemy systemy wentylacji, które zapewniają stały dostęp świeżego powietrza do domów i budynków użytkowych. Proponujemy m.in. wentylację opartą na rekuperacji.

e-mail:

biuro@klimatyzacjaplus.pl

Kontakt:

+48 602 424 068

+48 570 778 197

Godziny pracy :

8:00 – 16:00 (pn.-pt.)